De torenhoge energierekeningen zorgen voor een grote groep mensen voor financiële moeilijkheden. Veel mensen zullen pas in het nieuwe jaar iets van het door het kabinet aangekondigde steunpakket merken maar een grote groep komt de komende wintermaanden wel in de knel.

Samen met de gemeente en het Leger des Heils willen wij als Afterbeat er zijn voor deze mensen juist in deze crisis. Daarom zijn er een aantal locatie waar deze mensen tussen 1 november tot en met 31 januari zoveel terecht kunnen voor een warme plek. Afterbeat Coffee is er ook een van. 

Wij willen als Afterbeat ook een gratis kop koffie kunnen aanbieden en daarom willen wij weer cadeaubonnen uitdelen.

Om de kosten te kunnen dekken willen wij vragen of jullie een donatie willen doen om onze cadeaubonnen te bekostigen. Afterbeat zal er uiteraard ook een deel sponsoren!

Via deze link kunnen jullie een vrije donatie doen naar deze actie. Elke €5,- gaat naar een persoon in onze gemeente die dit bedrag kan besteden in ons koffie cafe. De eerste 10 bonnen zijn al gesponsord door een ondernemer!